Fartuchy Wydziałowe

Rady Samorządu Studentów

Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego

86265273_2548321821962518_61083338115676

W związku z sytuacją związaną z COVID-19 zawieszamy zbiórkę na zamówienia fartuchów wydziałowych. Zamówienia zostaną wznowione w nowym roku akademickim. 

 

Studencie! 
Za pomocą  formularza możesz złożyć zamówienie na fartuch laboratoryjny z logiem Wydziału Chemii UG. Fartuchy są wykonane z elanobawełny przez co są one odporne na wiele zabrudzeń oraz łatwe w prasowaniu i odporne na pranie w wyższych temperaturach. Fartuchy są dostępne w rozmiarach S-3XL. 

Ostateczne zamknięcie listy nastąpi o północy z 12 na 13 marca. Wszystkie przelewy, które dojdą po tym terminie zostaną zwrócone, a złożone zamówienie anulowane. Planowany czas realizacji – 1 miesiąc.

 

 
Jednocześnie zaznaczamy, że:
1. Rada Samorządu Studentów Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego (RSSWCh UG) nie czerpie korzyści finansowych w związku ze składanym zamówieniem. RSSWCh UG jedynie pośredniczy w złożeniu zamówienia, celem ułatwienia dostępu studentom zakupu fartucha.
    
2. Przedstawiony poniżej wzór może odbiegać nieznacznie od modelu fartucha jaki zostanie dostarczony studentowi (umieszczenie niektórych kieszeni, różnice w szwie oraz napy). Jest to niezależne od RSSWCh UG.
3. Złożenie zamówienia przez studenta jest dobrowolne. Student może się zaopatrzyć w fartuch we własnym zakresie.
4. W przypadku nadwyżki (ewentualne przyznanie rabatu) kwoty będą zwracane NA ŻYCZENIE studenta na numer konta przez niego wskazany w terminie 14 dni od daty otrzymania fartucha.
5. W przypadku zebrania nie wystarczającej ilości zamówień RSSWCh UG zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zamówień oraz natychmiastowego zwrotu wpłaconych pieniędzy.

szp.png