top of page

Fartuchy Wydziałowe

Rady Samorządu Studentów

Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego

fartuch

Studencie! 
Za pomocą  formularza możesz złożyć zamówienie na fartuch laboratoryjny z logiem Wydziału Chemii UG. Fartuchy są wykonane ze 100% bawełny co zapewnia bezpieczeństwo w pracy w laboratorium, posiadają 3 kieszenie, zapięcia na guziki i dodatkowy pasek z tyłu umożliwiający dopasowanie do ciała.

Fartuchy są dostępne w rozmiarach 34-54 (damski) lub M - XXL (męski) (rozmiarówka poniżej)


Jednocześnie zaznaczamy, że:


1. Rada Samorządu Studentów Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego (RSSWCh UG) nie czerpie korzyści finansowych w związku ze składanym zamówieniem. RSSWCh UG jedynie pośredniczy w złożeniu zamówienia, celem ułatwienia dostępu studentom zakupu fartucha.
2. Przedstawiony poniżej wzór może odbiegać nieznacznie od modelu fartucha jaki zostanie dostarczony studentowi (umieszczenie niektórych kieszeni, różnice w szwie oraz napy). Jest to niezależne od RSSWCh UG.
3. Złożenie zamówienia przez studenta jest dobrowolne. Student może się zaopatrzyć w fartuch we własnym zakresie.
4. W przypadku nadwyżki (ewentualne przyznanie rabatu) kwoty będą zwracane NA ŻYCZENIE studenta na numer konta przez niego wskazany w terminie 14 dni od daty otrzymania fartucha.
5. W przypadku zebrania nie wystarczającej ilości zamówień RSSWCh UG zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zamówień oraz natychmiastowego zwrotu wpłaconych pieniędzy.

F08_PL meski_edited.png
fartuch_laboratoryjny_damski_PL_edited.jpg
bottom of page