Samorząd Studentów Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego

©2019 by Chemiliada

Fartuchy Wydziałowe

Rady Samorządu Studentów

Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego

Studencie! 
Za pomocą  formularza  LINK możesz złożyć zamówienie na fartuch laboratoryjny z logiem Wydziału Chemii UG. Fartuchy są wykonane z elanobawełny przez co są one odporne na wiele zabrudzeń oraz łatwe w prasowaniu i odporne na pranie w wyższych temperaturach. Fartuchy są dostępne w rozmiarach S-3XL. 

 

Zamówienia można składać do 12 marca. Do tego dnia (najpóźniej!) należy również dokonać przelewu na dane:

"Nr konta: 84 1050 1764 1000 0091 2286 9010
Adresat: Mateusz Adam Baluk
Tytułem: imię, nazwisko, e-mail oraz rozmiar wpisany w formularzu.
Kwota: 55 zł za każdy zamówiony fartuch"

Ostateczne zamknięcie listy nastąpi o północy z 12 na 13 marca. Wszystkie przelewy, które dojdą po tym terminie zostaną zwrócone, a złożone zamówienie anulowane. Planowany czas realizacji – 1 miesiąc.

 

 
Jednocześnie zaznaczamy, że:
1. Rada Samorządu Studentów Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego (RSSWCh UG) nie czerpie korzyści finansowych w związku ze składanym zamówieniem. RSSWCh UG jedynie pośredniczy w złożeniu zamówienia, celem ułatwienia dostępu studentom zakupu fartucha.
    
2. Przedstawiony poniżej wzór może odbiegać nieznacznie od modelu fartucha jaki zostanie dostarczony studentowi (umieszczenie niektórych kieszeni, różnice w szwie oraz napy). Jest to niezależne od RSSWCh UG.
3. Złożenie zamówienia przez studenta jest dobrowolne. Student może się zaopatrzyć w fartuch we własnym zakresie.
4. W przypadku nadwyżki (ewentualne przyznanie rabatu) kwoty będą zwracane NA ŻYCZENIE studenta na numer konta przez niego wskazany w terminie 14 dni od daty otrzymania fartucha.
5. W przypadku zebrania nie wystarczającej ilości zamówień RSSWCh UG zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zamówień oraz natychmiastowego zwrotu wpłaconych pieniędzy.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now